چنانچه خرید خود را انجام داده اید و شماره سریال نرم افزار خریداری شده را دریافت کرده اید، اما در دانلود و دریافت نرم افزار خود دچار مشکل شده اید، لطفا به موارد ذیل توجه فرمایید و چنانچه مشکل شما برطرف نشد بخش انتهایی را تکمیل فرمایید. ضمنا توصیه می شود با تلفن همراهی که می خواهید نرم افزار را روی آن نصب کنید به اینترنت متصل شوید و با استفاده از مرورگر گوشی تلفن همراه به این سایت (m24.ir) مراجعه کنید تا نرم افزار بر روی گوشی تلفن شما دانلود گردد و مشکلی در انتقال برنامه دانلود شده نداشته باشید.

چنانچه شماره سریال خود را وارد می کنید اما پیغام خطا دریافت می کنید، لطفا به ترتیب این موارد را چک فرمایید.
الف- آیا شماره سریال 13رقمی اختصاصی خود را که با پیامک برای شما ارسال شده به طور صحیح وارد می کنید؟
ب- آیا کد امنیتی را به طور صحیح وارد می کنید؟
ج- در صورتی که موارد فوق را به درستی وارد می کنید اما با پیغام خطا مواجه می شوید، لطفا بخش انتهایی را تکمیل فرمایید.
اتصال اینترنت خود را چک فرمایید. آیا اینترنت شما کار می کند و به سایتهای دیگر، دسترسی دارید؟ سرعت اینترنت خود را چک فرمایید. با توجه به آنکه حجم فایل برنامه اصلی نرم افزار "همراه مترجم" حدود 2.2M می باشد، لذا در صورتی که سرعت ارتباط اینترنتی شما خیلی پایین باشد، دریافت فایل نرم افزار کمی زمان لازم دارد. لطفا تامل فرمایید تا نرم افزار به طور کامل دانلود شود چنانچه علیرغم بررسی موارد فوق، همچنان در دریافت نرم افزار مشکل دارید، لطفا بخش ذیل را تکمیل فرمایید.

اگر هنگام اجرای فایل دانلود شده با ارور cant open file یا "باز کردن فایل امکان پذیر نیست" یا "this archive is corrupted" مواجه می شوید لازم است توسط رایانه برنامه را از همین سایت دانلود کرده و سپس به دستگاه خود انتقال داده و از فایل منیجر درون دستگاه روی فایل کلیک کنید تا نصب شود.
دقت کنید که اگر پسوند فایل به zip. تغییر یافته آنرا به apk. تغییر دهید

اگر در دریافت فایل های زبان مشکل دارید یا برنامه هنگام زدن yes هنگ می کند اینجا کلیک کنید.